bas audio video
Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy dla Państwa ofertę dotyczącą instalacji systemu BAS – Bacom Audio Streaming.
System audio wizualizacji – Bacom Audio Streaming – w łatwy i intuicyjny sposób pozwala odtwarzać i zarządzać materiałami audio i video w Państwa lokalach. Obsługa sklepu lub sieci sklepów przez System BAS ma na celu ujednolicenie wizerunku marki. Zaprojektowany przez nas system daje możliwość jej identyfikowania w danej lokalizacji z całą siecią sklepów, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia efektywnego marketingu.

System Audio

BAS Audio jest systemem pozwalającym na odtwarzanie muzyki, reklam, jingli przesyłanych zdalnie. Urządzenie posiada możliwość pracy w trzech trybach: - streamingu z głównego serwera (używamy streamingu z uwagi na specyfikę opłat licencyjnych); - odtwarzanie lokalne z playlisty zarządzanej z centralnego serwera (playlista ładowana i aktualizowana z jednego serwera); - odtwarzanie streamingu radia internetowego zamawianego u zewnętrznego dostawcy.

Odtwarzanie w trybie pracy lokalnej może być wymuszone w przypadku braku połączenia z Internetem lub przerwy w jego dostawie. System BAS Audio posiada możliwość tworzenia indywidualnych list odtwarzania włączających się według określonego harmonogramu. Co pozwala na automatyczne zarządzanie playlistami. System pozwala na prowadzenie statystyk dotyczących tego ile razy dana reklama została ogłoszona. Rozmiar wbudowanej pamięci urządzenia to od 4 do 32 GB.

System Video

BAS Video może działać samodzielnie lub służyć jako uzupełnienie systemu BAS Audio – równocześnie z muzyką odtwarzany jest obraz spotów reklamowych, loga firm, których produkty posiadają Państwo w swojej ofercie, informacja o aktualnych promocjach w postaci grafiki etc. System pozwala prowadzić statystyki na użytek własny oraz Państwa partnerów biznesowych. System umożliwia odtwarzanie video lokalnych spotów z playlisty zarządzanej centralnie. Ładowanie zawartości odbywa się według ustalonego centralnie harmonogramu jak i na żądanie. Istnieje możliwość tworzenia osobnych harmonogramów ładowania zawartości dla każdego z obiektów. Pliki przesyłane z serwera zostają zapisane na karcie pamięci urządzenia i odtwarzane są w sposób ciągły. Zawartość ładowania można edytować przez przeglądarkę internetową po wcześniejszym zalogowaniu. Urządzenie jest bezobsługowe z poziomu pracowników salonu.


W swojej ofercie posiadamy również systemy nagłośnieniowe, telewizory oraz ekrany LED.