certyfikaty

JESTEŚMY PRO EKO

I nie jest to w naszych ustach jedynie modny slogan. Jesteśmy młodzi i z nadzieja patrzymy na przyszłość naszą i naszych dzieci. Ważne więc jest dla nas środowisko i nasze zdrowie. Jako producenta elektroniki obowiązują nas zasady i wymogi dotyczące ochrony środowiska zgodnie z ustawą o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi z dnia 13.06.2013 r., czy z ustawą o bateriach i akumulatorach z dnia 24.04.2009r. Każdego roku staramy się aby te normy były spełnione, co potwierdzić może aktualny certyfikat „Firma Przyjazna Środowisku” za rok 2015.

CERTYFIKAT PN-EN ISO 9001:2009

Wszystkim, którzy mieli przyjemność współpracy z naszą firmą przypominamy, a zainteresowanych informujemy, iż w zeszłym roku zostaliśmy wyróżnieni poprzez nadanie Certyfikatu PN-EN ISO 9001:2009 przez Jednostkę Certyfikującą Polskiej Akademii Jakości Cert Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach.

Dokument potwierdza, iż nasze umiejętności oraz sposób pracy zgodny jest z wymaganymi normami, a co za tym idzie forma naszego działania spełnia warunki ustalonych reguł w zakresie „Projektowanie, produkcja i serwis urządzeń elektronicznych”.

Przystąpienie do programu COREL TRAINING PARTNER

Jest nam niezmiernie miło pochwalić się, iż firma BACOM od listopada 2014 roku przystąpiła do programu COREL TRAINING PARTNER. Dzięki współpracy z firmą Corel możemy korzystać z wiedzy, narzędzi oraz materiałów niezbędnych do przeprowadzanych przez nas szkoleń.

Licencja certyfikowanego instalatora CobiNet TopLink

W 2014 roku nasza firma otrzymała certyfikat potwierdzający nasze kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania instalacji, projektów i nadzoru instalacji okablowania strukturalnego CobiNet TopLink.

PLC szansą ślaskich mikroprzedsiębiorstw

W 2014 roku Bartosz Wesołowski brał udział w szkoleniu w ramach projektu „PLC szansą ślaskich mikroprzedsiębiorstw”. Potwierdzeniem jest dyplom ukończenia, wystawiony przez Fundację Edukacja bez barier.

Specjalista Web Design

W 2014 roku Bartosz Wesołowski wziął udział w szkoleniu „Specjalista Web Design” w ramach projektu „Marketing Internetowy w Śląskich Mikroprzedsiębiorstwach”.

CIW Web Design Specialist

W 2014 roku Arkadiusz Śliź ukończył kurs oraz otrzymał certyfikat potwierdzający jego umiejętności projektowania oraz publikowania stron sieci Web.

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego

W 2009 roku firma Bacom otrzymała zaświadczenie o wpisie niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego do ewidencji prowadzonej przez Prezydenta Miasta Katowice.

Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych

Firma Bacom od 2014 roku posiada aktywny status instytucji szkoleniowej w prowadzonym przez Urząd Pracy w Katowicach rejestrze.